Kam bërë seks me shefin tim për të rritur pagën time

Anonim

Përshëndetje, emri im është Letícia, unë jam gati 1.80 metra i gjatë, me flokë të verdhë natyrale dhe sy kafe shumë të lehta. Unë jam i hollë dhe i hijshëm. Po të mos ishte mosha, padyshim që do të investoja në një karrierë modelingu, por u zgjova shumë vonë. Unë duhet të jem i kënaqur me kushtet në dispozicion. Unë punoj në një firmë të madhe kontabiliteti, jam 36 vjeç, mund të them se jam një grua tërheqëse dhe kam pasur shumë marrëdhënie erotike në jetën time. Deri 2 vjet më parë, paga ime ishte 1,400,00. Pak para për jetën që doja të kisha, në fund të fundit thjesht doja të dilja dhe të argëtohesha. Për fat të mirë, shumicën e rasteve në klubet e natës ku shkoj, rrallë paguaj falënderime për bukurinë time dhe një nga partnerët e mi në kompani më do shumë, pavarësisht se jam e martuar dhe më pëlqen. Kur ai filloi të bëhej shumë i shtypur nga bukuria ime, ai investonte çdo ditë në çajra për t’u përpjekur të më fitonte, unë isha idiot, megjithëse ai ishte një zotëri simpatik në të 49-at, gjithnjë më tërhiqnin më shumë të rinj. Një ditë, ai nuk mund t’i rezistonte sharmit tim dhe më tha duke buzëqeshur: “Çfarë do të ndodhë me ty? Sa e vështirë do të jesh? A jam kaq e shemtuar? Të dua ty”. Unë i thashë që kur të ndahej, do të dilnim për darkë. Një ditë kishte disa shkurtime në kompani. Ai me shaka më tha se nëse do të darkoja me të, nuk do të isha në listën e tepricave. Më duheshin paratë dhe e pranova propozimin. E pyeta për gruan e tij dhe ai më tha se ajo do të mungonte për 9 ditë, pasi ai po udhëtonte jashtë vendit, duke më kërkuar të darkoja në shtëpinë e tij në mënyrë që askush të mos e shihte me mua. Shkova në shtëpinë e tij, pa pasur një plan në mendje. Ne hamë dhe flasim për një larmi temash, por kryesisht për jetën tonë personale. Ai më tha se ai tradhton gruan e tij për të mos bërë seks të mirë me të. Në një moment, ai vuri një këngë dhe më kërkoi të kërceja si një vajzë e re. Unë nuk hezitova dhe kërceva me të. Vallja solli momente pasioni dhe pas disa orësh bisedë dhe një shishe verë, ai filloi të më puthte. Pas disa minutash puthjesh të forta, ai vuri dorën e tij butësisht poshtë skajit tim, preku prapanicën time dhe më preku për të provokuar më të mirën e orgazmës time. Ne shkuam për të fjetur si çift, ai më pushtoi si askush tjetër, ai më thithi pidhin si askush tjetër, më thithi thithkat aq shumë sa humba numrin e orgazmave që më dha atë natë intensive. Kur mbaruam marrëdhëniet, unë isha aq i kënaqur sa nuk kishte vend për të ardhur keq, e lëre më të mendoja për pasojat e asaj që kisha bërë tani. Në fund të fundit, ai ishte i martuar dhe kjo mund të kompromentonte ose jo jetën time profesionale, për shkak të prestigjit të tij si punëdhënës në kompani. Të nesërmen, në zyrë, ai më trajtoi me dashamirësi dhe sikur të mos kishim asgjë. Dy ditë më vonë, ai më thirri në parking për të më marrë në shtëpi dhe unë shkova në shtrat me të përsëri. Këtë herë ishte edhe më mirë se e mëparshmja. Ai dinte të trajtojë një prostitutë si unë, të vendosë karin e tij të madh 21 cm siç më pëlqen në gomar dhe unë ankova shumë kënaqësi dhe tërbohesha nga epshi. Unë piva të gjithë qumështin e tij dhe ai demonstroi se unë do të isha i dashuri që ai gjithmonë ëndërronte, më goditi në fytyrë, më përplasi në vithe dhe më vendosi si lavire të tij të bindur dhe kjo më emociononte gjithnjë e më shumë. Ditën tjetër, unë shkoj në zyrë dhe ata më thonë se detyrat e mia janë rritur dhe ka pasur një rritje prej 500 reale në pagën time. Ata madje më thanë se ishte një vendim tjetër i drejtorit. Unë kurrë nuk e diskutova me të, pasi të gjitha dëshirat tona ishin thjesht seksuale. Muajin tjetër, kam marrë një bonus prej R $ 3,500, i cili do të bëhej çdo muaj, për të qenë shumë produktiv dhe gjatë gjithë kësaj kohe që kam pasur një marrëdhënie me shefin tim, kisha dy marrëdhënie paralele. Nuk kam për çfarë të ankohem, para shtesë në llogari dhe kënaqësi totale seksuale!
Në: https://www.xvideosincesto.com/fiz-sexo-com-meu-chefe-para-aumentar-meu-salario/

Përshëndetje miq.
Emri im është José Araujo de Souza, nga Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazil, krijues i faqeve të internetit http://www.professorpoeta.com.br dhe http://www.contos de sacanagem.com.br dhe unë botoj në africaner ALBANESE. Unë e vë veten të disponueshëm për të gjithë, përmes faqeve të mia të internetit ose postës elektronike josearaujodesouza@yahoo.com.br për sugjerime, kritika dhe mendime që mund të shërbejnë si bazë për përmirësimin e punës sime. Uebsajtet http://www.professorpoeta.com.br dhe http://www.contosdesacanagem.com.br nuk janë të sponsorizuara dhe për këtë arsye nuk më fitojnë para. Më ndihmoni t’i mbaj të pastër kështu, duke dhuruar çdo shumë për mirëmbajtjen e tyre, përmes llogarisë 43.725-5 Banco 3608-0 të Banco do Brasil ose blej librat e mi elektronikë në:
AMAZON
https://www.amazon.com.br/s?k=Jos%C3%A9+Araujo+de+Souza&__mk_pt_BR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&ref=nb_sb_noss
HOTMART
http://www.hotmart.com, br

Faleminderit, nga zemra.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s