ମୋର ବେତନ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ମୋର ବସ୍ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲି |

ବେନାମୀ |

ନମସ୍କାର, ମୋର ନାମ ଲେଟିସିଆ, ମୋର ଉଚ୍ଚତା ପ୍ରାୟ 1.80 ମିଟର, ପ୍ରାକୃତିକ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ କେଶ ଏବଂ ଅତି ହାଲୁକା ବାଦାମୀ ଆଖି ସହିତ | ମୁଁ ପତଳା ଏବଂ ଆକୃତିର | ଯଦି ଏହା ବୟସ ହୋଇନଥାନ୍ତା, ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ମଡେଲିଂ କ୍ୟାରିୟରରେ ବିନିଯୋଗ କରିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ବିଳମ୍ବରେ ଉଠିଲି | ଉପଲବ୍ଧ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକରେ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ମୁଁ ଏକ ବୃହତ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ଫାର୍ମରେ କାମ କରେ, ମୋର ବୟସ 36 ବର୍ଷ, ମୁଁ କହିପାରେ ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମହିଳା ଏବଂ ମୋ ଜୀବନରେ ମୋର ଅନେକ ଯ otic ନ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | 2 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ, ମୋର ଦରମା 1,400.00 ଥିଲା | ମୁଁ ଜୀବନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା, ସର୍ବଶେଷରେ ମୁଁ କେବଳ ବାହାରକୁ ଯାଇ ମଜା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି | ସ Fort ଭାଗ୍ୟବଶତ ,, ମୁଁ ଯାଉଥିବା ନାଇଟ୍ କ୍ଲବଗୁଡ଼ିକରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ, ମୁଁ କ୍ୱଚିତ୍ ମୋର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ କମ୍ପାନୀରେ ମୋର ଜଣେ ଅଂଶୀଦାର ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ବିବାହିତ ସତ୍ତ୍ I େ ମୁଁ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋ ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ, ସେ ମୋତେ ଜିତିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ଚା’ରେ ବିନିଯୋଗ କଲେ, ମୁଁ ଜଣେ ମୂର୍ଖ, ଯଦିଓ ସେ 49 ବର୍ଷରେ ଜଣେ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଭଦ୍ରଲୋକ ଥିଲେ, ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଅଧିକ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲି | ଦିନେ, ସେ ମୋର ଆକର୍ଷଣକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ମୋତେ ହସି ହସି କହିଲେ: “ତୁମର କ’ଣ ହେବ? ତୁମେ କେତେ କଷ୍ଟକର ହେବ? ମୁଁ କ’ଣ ଅସୁନ୍ଦର? ମୁଁ ତୁମକୁ ଚାହେଁ”। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଭାଙ୍ଗିଗଲେ, ଆମେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଯିବା | ଦିନେ କମ୍ପାନୀରେ କିଛି କଟକଣା ହୋଇଥିଲା। ସେ ଥଟ୍ଟା କରି ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରେ, ତେବେ ମୁଁ ଅନାବଶ୍ୟକ ତାଲିକାରେ ରହିବି ନାହିଁ | ମୋର ଟଙ୍କା ଦରକାର ଏବଂ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କଲି | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି ଏବଂ ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ 9 ଦିନ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବେ, ଯେହେତୁ ସେ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ, ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ him ାରା କେହି ମୋ ସହ ଦେଖିବେ ନାହିଁ। କ plan ଣସି ଯୋଜନା ନକରି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି। ଆମେ ବିଭିନ୍ନ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଖାଇଥାଉ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, କିନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟତ our ଆମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ | ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସହ ଭଲ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ନ ଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରନ୍ତି। କିଛି ସମୟରେ ସେ ଏକ ଗୀତ ପିନ୍ଧି ମୋତେ ଛୋଟ girl ିଅ ପରି ନାଚିବାକୁ କହିଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ନାଚି ନାଚିଲି | ଏହି ନୃତ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିଥିଲା ​​ଏବଂ କିଛି ଘଣ୍ଟା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଏକ ମଦ ବୋତଲ ପରେ ସେ ମୋତେ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ | କିଛି ମିନିଟର ତୀବ୍ର ଚୁମ୍ବନ ପରେ, ସେ ମୋ ସ୍କର୍ଟ ତଳେ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତ ରଖି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସ୍ପର୍ଶ କଲା ଏବଂ ମୋର ଅର୍ଗାଜିମ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାକୁ ମୋତେ ସ୍ପର୍ଶ କଲା | ଆମେ ଏକ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ, ସେ ମୋତେ ଧାରଣ କଲେ ଯେପରି ଅନ୍ୟ କେହି କରି ନ ଥିଲେ, ସେ ମୋ ପିଉସକୁ ଅନ୍ୟ ଚୋବାଇ ନଥିବା ପରି ଚୁଚୁମିଥିଲେ, ସେ ମୋ ନିପଲକୁ ଏତେ ଶୋଷିଲେ ଯେ ସେ ମୋତେ ସେହି ତୀବ୍ର ରାତିରେ ଦେଇଥିବା ଅର୍ଗାସ୍ମସ୍ ଗଣନା ହରାଇଲେ | ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ କଲୁ, ମୁଁ ଏତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଲି ଯେ ଦୁ sorry ଖିତ ହେବାର ସ୍ଥାନ ନାହିଁ, ମୁଁ ଯାହା କରିଥିଲି ତାହାର ପରିଣାମ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସର୍ବଶେଷରେ, ସେ ବିବାହିତ ଥିଲେ ଏବଂ କମ୍ପାନୀରେ ଜଣେ ନିଯୁକ୍ତିଦାତା ଭାବରେ ତାଙ୍କର ସମ୍ମାନ ହେତୁ ଏହା ମୋର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ସାମ୍ନା କରିପାରେ | ପରଦିନ, ଅଫିସରେ, ସେ ମୋତେ ଦୟାଳୁ ବ୍ୟବହାର କଲେ ଏବଂ ଯେପରି ଆମର କିଛି ନାହିଁ | ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସେ ମୋତେ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନକୁ ଡାକି “ମୋତେ ଘରକୁ ନେଇଯାଅ” ଏବଂ ମୁଁ ପୁଣି ତାଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି | ଏଥର ଏହା ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ଭଲ ଥିଲା | ସେ ଜାଣିଥିଲେ ମୋ ପରି ବେଶ୍ୟାକୁ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ତାଙ୍କର 21 ସେମି ବଡ କୁକୁରକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ କଲି ଏବଂ ଲୋଭ ବିଷୟରେ କହିଲି | ମୁଁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କ୍ଷୀର ପିଇଥିଲି ଏବଂ ସେ ଦର୍ଶାଇଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ସେହି ପ୍ରେମିକ ହେବି ଯାହା ସେ ସର୍ବଦା ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖୁଥିଲେ, ମୋତେ ମୁହଁରେ ଆଘାତ କରିଥିଲେ, ମୋତେ ବାଣ୍ଡରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ ଏବଂ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଜ୍ଞାକାରୀ ବେଶ୍ୟା ଭାବରେ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲା ​​| ଅନ୍ୟ ଦିନ, ମୁଁ ଅଫିସକୁ ଯାଏ ଏବଂ ସେମାନେ ମୋତେ କୁହନ୍ତି ଯେ ମୋର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ମୋର ବେତନରେ 500 ରିଏସ୍ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି | ଏପରିକି ସେମାନେ ମୋତେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଆମର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା କେବଳ ଯ sexual ନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ହେବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ କେବେବି ଆଲୋଚନା କରିନଥିଲି | ଅନ୍ୟ ମାସରେ, ମୁଁ R $ 3,500 ର ଏକ ବୋନସ୍ ପାଇଲି, ଯାହା ମାସିକ ହୋଇଯିବ, ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ମୋର ବସ୍ ସହିତ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ଅଛି, ମୋର ଦୁଇଟି ସମାନ୍ତରାଳ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ମୋର ଅଭିଯୋଗ କରିବାର କିଛି ନାହିଁ, ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମୁଦାୟ ଯ sexual ନ ଆନନ୍ଦ!
ଇନ୍: https://www.xvideosincesto.com/fiz-sexo-com-meu-chefe-para-aumentar-meu-salario/

ନମସ୍କାର, ବନ୍ଧୁଗଣ |
ମୋର ନାମ ଜୋସେ ଅରାଉଜୋ ଦେ ସୋଜା, ବେଲୋ ହୋରିଜୋଣ୍ଟେ, ମିନାସ୍ ଜେରାଇସ୍, ବ୍ରାଜିଲ୍, http://www.professorpoeta.com.br ଏବଂ http://www.contos de sacanagem.com.br ୱେବସାଇଟର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ମୁଁ ଆଫ୍ରିକୀୟ TÂMIL ରେ ପ୍ରକାଶ କରେ | ମୋର ୱେବସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ଇମେଲ୍ josearaujodesouza@yahoo.com.br ମାଧ୍ୟମରେ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ କରାଏ, ପରାମର୍ଶ, ସମାଲୋଚନା ଏବଂ ମତାମତ ପାଇଁ ଯାହା ମୋ କାର୍ଯ୍ୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆଧାର ହୋଇପାରେ | ୱେବସାଇଟ୍ http://www.professorpoeta.com.br ଏବଂ http://www.contosdesacanagem.com.br ପ୍ରାୟୋଜିତ ନୁହେଁ ଏବଂ ତେଣୁ ମୋତେ କ money ଣସି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କୁ ଏହିପରି ପରିଷ୍କାର ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ସେମାନଙ୍କ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଯେକ amount ଣସି ରାଶି ଦାନ କରନ୍ତୁ, ବାଙ୍କୋ ଡୋ ବ୍ରାସିଲର ଆକାଉଣ୍ଟ 43.725-5 ବାନକୋ 3608-0 କିମ୍ବା ମୋର ଇ-ବୁକ୍ କିଣିବାରେ:
AMAZON
https://www.amazon.com.br/s?k=Jos%C3%A9+Araujo+de+Souza&__mk_pt_BR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&ref=nb_sb_noss
ହଟମାର୍ଟ |
http://www.hotmart.com, ବ୍ର

ଧନ୍ୟବାଦ, ହୃଦୟରୁ

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s