नमस्कार मित्रहरु


कोविड १,, जुन श्रापित, डरलाग्दो, खतरनाक र घातक पाल्तु जनावर हो, हाम्रो बाँच्नको लागि र हामीलाई समात्न आवश्यक पर्दैन, हामी आफ्नो घर भित्र बस्न सक्दछौं र जति विकल्प हुँदैन त्यहाँ मात्र छोडिन्छ। केवल आवश्यकमा, चरम अवस्थाहरूमा। र जब हामी गर्छौं, हामी यसलाई हाम्रो सुरक्षा सुनिश्चित गर्नका लागि आवश्यक पर्ने सबै हेरचाहको साथ गर्छौं, स्वास्थ्य अंगको दिशानिर्देशनहरू जस्तै मास्कको सही प्रयोग, हातको स्वच्छता, साबुन वा खाना पछाडि र पछि उनीहरूलाई नुहाउने जस्ता। डिटर्जेंट कार्यमा औंलाहरू, हथेलीहरू र हातको पछाडीलाई नाडी सम्मिलित हुनुपर्दछ। सार्वजनिक यातायात र लिफ्टहरू प्रयोग गर्नु अघि र पछाडि उस्तै प्रक्रिया गर्नुहोस् र जब हामी हाम्रो घर वा बाहिर व्यक्ति वा चीजहरूसँग शारीरिक सम्पर्क राख्छौं। यदि तपाईंसँग शौचालयमा पहुँच छैन भने, रक्सी जेलको साथ सधैं सजिलो हुन्छ। खोक्रा र छींकने क्रममा हावामा स्राव हुन नदिन टिश्युहरू प्रयोग गर्नुहोस्। साथै, अनुहारमा हात मिलाउँदा र बधाईबाट बच्नुहोस्। तपाईंको आँखाहरू, नाक र मुखलाई छुनुहोस् तर तपाईंको हातहरू स्वच्छ रहनुहोस्।
मलाई थाहा छ कि यो सजिलो छैन, विशेष गरी उनीहरूलाई जो, जसलाई तथाकथित “जोखिम समूह” को हिस्सा हो, घर सेवानिवृत्तिमा, सामाजिक एक्लोपना पूरा गर्न, परिचितहरू, साथीहरू र आफन्तहरूबाट टाढा रहन्छन्। जे भए पनि, हामी उनीहरूसँग टाढा हुन चाहन्छौं। त्यसोभए सब भन्दा उत्तम कुरा भनेको यो हो कि हामी आफैंलाई सक्रिय, उत्पादनशील राख्नु र हामीले आफ्नो शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्यलाई सुरक्षित राख्नुपर्दछ। त्यसोभए हामी निराश हुँदैनौं र / वा पागल हुन सक्छौं। म पढ्छु, लेख्छु, टिभी हेर्छु, संगीत सुन्छु, सामाजिक नेटवर्कहरू पहुँच गर्दछ, कल गर्दछ, जस्तो कि सबैले गरिरहेको हुनुपर्दछ। तर म अझै गर्न चाहन्छु। र म प्रयास गर्छु। मेरो वेबसाइट र पुस्तकहरू मार्फत तपाइँलाई मेरो कम्पनी प्रस्ताव गर्दै, यहाँ उपलब्ध:

http://www.profimarpoeta.com.br
http://www.contosdesacanagem.com.br
http://www.contoseroticosdequalidade.com.br

अमेजन द्वारा प्रकाशित र वितरित, अंग्रेजी संस्करण क्रोसिन, THRO, THER र OUPATION MUTUM सहितको ट्र्याभिसिया, डेलास, डेलिज र ओपेरो मुटुम पुस्तकहरू ई-बुक र हार्डकभर संस्करणहरूमा उपलब्ध छन्, किन्डल मार्फत खरीद वा नि: शुल्क पढ्नका लागि। असीमित मा:
https://www.amazon.com.br/s?k=Jos%C3%A9+Araujo+de+Souza&i=stripbooks&__mk_pt_BR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&ref = nb_sb_noss

म तपाईंहरू सबैको साथ मेरो भ्रातृत्व र स्नेहको अंगालो छोडिदिन्छु, मायापूर्वक, सावधान रहनको लागि भन्दै। त्यो घरपालुवा जनावर मारिन्छ!

जोसे अराउजो डे सुजा (बट)

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s