ආයුබෝවන් මිත්‍රවරුනි.


COVID-19, ශාප ලත්, හොර රහසේ, භයානක හා මිනීමරු සුරතල් සතෙකුට අවශ්‍ය වන්නේ, අපගේ පැවැත්ම සඳහා සහ අපව අල්ලා නොගැනීම සඳහා, අපට හැකි තාක් දුරට අපගේ නිවෙස් තුළ රැඳී සිටීම සහ තවත් විකල්ප නොමැති විට පමණක් පිටවීමයි. අවශ්‍ය අවස්ථාවන්හිදී පමණි. වෙස්මුහුණක් නිවැරදිව භාවිතා කිරීම, අත් සනීපාරක්ෂාව, සබන් සමඟ කෑමට පෙර සහ පසු සේදීම වැනි සෞඛ්‍ය අවයවවල මාර්ගෝපදේශයන්ට අනුව අපගේ ආරක්ෂාව සහතික කිරීම සඳහා අවශ්‍ය සියලු සැලකිල්ලෙන් අපි එය කරන්නෙමු. ඩිටර්ජන්ට්. ක්‍රියාවට ඇඟිලි, අත් සහ අත් පිටුපස මැණික් කටුව සම්බන්ධ විය යුතුය. පොදු ප්‍රවාහනය සහ විදුලි සෝපාන භාවිතා කිරීමට පෙර සහ පසු සහ අපගේ නිවෙස්වලින් පිටත මිනිසුන් හෝ දේවල් සමඟ භෞතික සම්බන්ධතා ඇති විට එකම ක්‍රියා පටිපාටිය කරන්න. ඔබට වැසිකිළියක් සඳහා ප්‍රවේශයක් නොමැති නම්, මත්පැන් ජෙල් තිබීම සැමවිටම පහසු කරයි. කැස්ස සහ කිවිසුම් යන විට පටක භාවිතා කර ස්‍රාවය වාතයේ ඇතිවීම වළක්වා ගන්න.එමෙන්ම මුහුණේ අත් හා පැසසුම් වළක්වා ගන්න. ඔබේ අත් පිරිසිදු නොවී ඔබේ ඇස්, නාසය සහ මුඛය ස්පර්ශ කිරීමෙන් වළකින්න.
එය කිසිසේත් පහසු නොවන බව මම දනිමි, විශේෂයෙන් මා වැනි, ඊනියා “අවදානම් කණ්ඩායම්” වල කොටසක් වන, නිවාස විශ්‍රාම දිවිය තුළ ජීවත් වන, සමාජ හුදකලාව සපුරාලන, හඳුනන අයගෙන්, මිතුරන්ගෙන් සහ .ාතීන්ගෙන් far ත්ව සිටින අයට. කෙසේ වෙතත්, අපි ඔවුන් සමඟ එකට සිටීමට කැමති අයට වඩා බොහෝ දුරයි. හොඳම දේ නම්, අප ක්‍රියාශීලීව, tive ලදායීව තබා ගැනීම සහ අපගේ ශාරීරික හා මානසික සෞඛ්‍යය ආරක්ෂා කිරීමයි. ඒ නිසා අපි බලාපොරොත්තු සුන් නොකර / හෝ පිස්සු වැටෙන්නේ නැහැ. සෑම කෙනෙකුම කළ යුතු පරිදි මම කියවීම, ලිවීම, රූපවාහිනිය නැරඹීම, සංගීතයට සවන් දීම, සමාජ ජාල වෙත පිවිසීම, ඇමතීම. නමුත් මට තවත් බොහෝ දේ කිරීමට අවශ්‍යයි. මම උත්සාහ කරමි. මගේ වෙබ් අඩවි සහ පොත් හරහා මගේ සමාගම ඔබට පිරිනමයි, ලබා ගත හැකිය:

http://www.professorpoeta.com.br
http://www.contosdesacanagem.com.br
http://www.contoseroticosdequalidade.com.br

ඇමේසන් විසින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද සහ බෙදා හරින ලද ක්‍රොසින්, ෆ්‍රොම් දම්, තීර් සහ ඔපෙරේෂන් මුටම් යන ඉංග්‍රීසි අනුවාදයන් සහිත ට්‍රැවෙසියා, ඩෙලස්, ඩෙලස් සහ ඔපෙරෝ මුටම් යන පොත් ඊ-පොත් සහ හාඩ්කවර් අනුවාද වලින් ලබා ගත හැකිය. අසීමිත:
https://www.amazon.com.br/s?k=Jos%C3%A9+Araujo+de+Souza&i=stripbooks&__mk_pt_BR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&ref = nb_sb_noss

මම මගේ සහෝදර සහ ආදරණීය වැලඳ ගැනීම ඔබ එක් එක්කෙනා අතහැර දමා, ආදරයෙන්, දිගටම පරිස්සම් වන්නැයි ඉල්ලා සිටිමි. ඒ සුරතලා මරනවා!

හෝසේ අරුජෝ ද සූසා (බුටේ)

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s