Fqinji


Anonim
Kishin kaluar disa javë që kur banesa në ndërtesën përballë minierës ishte liruar. Ato ishin ndërtesa të ndryshme, por shumë afër, me një dritare nga tjetra dhe ishte e mundur të shihej praktikisht gjithçka brenda. Unë madje kisha disa probleme me fqinjët e mëparshëm, por asgjë që ishte shqetësuese … Derisa një ditë, isha shumë i qetë duke pirë një pije në kolltukun tim super të rehatshëm, dhe dritat në shtegun e përparmë dilnin nga askund.
Në fillim u habita, por shpejt kureshtja foli më fort, unë errësova dritat në dhomën time dhe pashë kush po hynte atje. Ajo ishte një grua shumë e bukur, unë kurrë nuk kisha parë një grua të tillë. Morena, jo shumë e gjatë, kishte një trup shumë të bukur, dukej se ishte krijuar në mënyrë kaq perfekte. Më pushtoi ajo imazh, por u ndjeva paksa evazive dhe shpejt shkova të mbyll dritaren, kështu që ajo më vuri re dhe më tha: “Natën e mirë! si e ke emrin?” Dhe unë isha si “???” dhe unë iu përgjigja: “Përshëndetje, natën e mirë, unë quhem Felipe! dhe e jotja? ” Dhe pastaj ajo u përgjigj: “Emri im është Isabela, por ti mund të më quash Bela” mendova në atë kohë, kjo pseudonim me të vërtetë ju përshtatet … Pastaj ajo tha, “bukur që u njoha! Unë jam duke shkuar në shtrat, është vonë. ” Ne u përshëndetëm dhe ajo fiki dritat në apartament.
Ditën tjetër në mëngjes, unë isha duke pirë kafe dhe ajo u shfaq me një bluzë, pa sytjena dhe brekë nga ato më të mëdhatë, por shumë seksi! Me flokët në një simite të çrregullt. U çmenda nga epshi! Dhe ajo me një buzëqeshje të vogël më tha “Mirëmëngjesi Lipe”. Dhe unë pothuajse nuk mund të përgjigjem atë mëngjes shumë të mirë seksi, në 7:30 të mëngjesit.
Dhe disa ditë e net ishin të tilla, ajo shfaqej gjithnjë e më seksi dhe me veshje më sensuale, megjithëse e ndieja që kjo nuk ishte e mundur! Pastaj një ditë, ajo arriti, ishte tashmë vonë dhe unë po azhurnoja raportet e mia, ajo më pa para kompjuterit dhe filloi të zbehte dritat në apartament. Dhe po pyesja veten, ZOTI IM ÇFAR W DO T D BJIS KJO GRA? Ajo solli një tufë rrobash në dhomë, në fillim nuk mund ta identifikoja se çfarë ishte, sepse po përpiqesha të isha diskrete dhe nuk doja që ajo të kuptonte se po i kushtonte vëmendje asaj që po bënte. Derisa ajo filloi të zhvishej.
Kur pashë atë trup të zhveshur – wow ajo ishte shumë e nxehtë, ajo kishte gjinj të mrekullueshëm dhe një gomar të madh, gjë që më bëri të ngazëllehem vetëm duke parë. Isha aq me brirë sa nuk mund ta merrja, fillova të bëja masturbim. Nga askund ajo shikoi në drejtim tim dhe bëri një shenjë për të ardhur këtu, unë nuk mund ta besoja, kështu që ajo bëri me dorë dhe e bëri përsëri shenjën. Ajo e dinte që unë isha duke kërkuar, dhe ajo e dinte se unë isha duke luajtur një. Kështu që nuk humba më kohë, mora një verë nga qilarja, dy gota, një pako prezervativi dhe vrapova andej!
I rashë ziles dhe kur dera u hap, gati sa nuk vdiqa: ajo kishte veshur një mantel të zi gjysmë transparent që mund ta shihja atë trup të vizatuar mrekullisht! Ajo u befasua se sa shpejt arrita atje, natyrisht, dhe kush do të ishte atje pas një thirrjeje të tillë?!
Unë hyra dhe hapa verën, derdha një gotë për secilin dhe ia dhashë asaj. Ne bëmë një dolli, ajo hëngri një gllënjkë dhe lejoi pak verë të zbresë në pjesën e qafës së mantelit të saj, dhe ajo filloi të zgjidhej ngadalë dhe të vinte drejt meje, “Mos e harxho atë verë”, tha ajo. U çmenda! Shpejt shkova të pi verë nga trupi i saj. Fillova të lëpij / puth ato kofshë të buta dhe kur fillova të ngjitem, ajo dha disa ankesa. Kur ngrita sytë lart ajo po ledhatonte gjinjtë e saj dhe po shtonte më shumë verë, ndjeva se ishte një ftesë për tu ngjitur në katin e sipërm. Unë rashë në ato gjinj, u puthëm dhe u gjunjëzova dhe fillova t’i jap asaj një oral, gjë që e bëri atë shumë të lagur.
E mbushur me epshe, ajo u ul në tryezë, hapi këmbët dhe më kërkoi të nxehesha. Hoqa rrobat, vura prezervativin dhe shkova, ajo ankohej shumë fort, duke kërkuar gjithnjë e më shumë, kjo më bënte gjithnjë e më të entuziazmuar. Pastaj ajo më shtyu përreth, u kthye në shpinë dhe u mbështet në tryezë dhe tha: Më nxeh në gomar dhe luaj me të (duke më dhënë mua kontroll). Ajo vuri një gjë të vogël përpara që dukej se dridhej ndërsa shtypja butonat në telekomandë. Ajo filloi të ankohej gjithnjë e më shumë dhe kjo po më çmendte! Fillova ta depërtoja nga pas dhe t’i tërhiqja flokët. Ajo masturbohej me atë gjë të vogël dhe ankohej, goditi tryezën.
Dukej se ajo e dinte që unë do të vija, ajo më shtyu përsëri me atë gomar të nxehtë dhe më çoi në dhomën e gjumit, atje më hodhi në shtrat dhe u ul, dhe ndërsa u ul, ai gomar i nxehtë u rrokullis si askush! Gjithmonë me atë lodër që masturbon ndërsa rri thellë! Ajo po ankohej shumë fort, unë tashmë po përpëlitesha, ishte një uragan i jashtëzakonshëm në shtrat. Nuk durova dot më, erdha !! Kur pashë që ajo donte më shumë nuk humba kohë.
E mora atë gjë nga dora e saj dhe fillova ta thithja ndërsa luaja me atë kapsulë përmes vaginës së saj. Ajo filloi të më tërheqë flokët dhe t’i shtypte pidhi, derisa u bë, ajo erdhi shumë e shijshme !!

Ditën tjetër shkova në punë, dhe vura re se kishte disa gjëra të boksuara në AP-në e saj, por nuk u shqetësova, unë mund të mendoja vetëm kur nata tjetër do të ishte me atë grua. Kur u ktheva nga puna, hyra në zyrën time dhe pashë që banesa e saj ishte bosh, thirra menaxherin e ndërtesës dhe ai tha që ajo ishte zhvendosur. Sa keq, do të më marrë malli për këtë fqinjë!

https://go.hotmart.com/Q43397633I

https://go.hotmart.com/Q43397633I?dp=1

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s