Seks i egër në banjën e vogël


Pimp
Pas baladës unë bëra seks të egër në banjën e ngushtë të dhomës së shoqes time me një nimfë zeshkane shumë të nxehtë.
Në fund të natës, shoku im dhe unë morëm dy mace për të shkuar me ne në shtëpinë e tij, e keqja ishte që prindërit e tij ishin në shtëpi, kështu që ne kishim vetëm dhomën e tij për të ndarë midis 4 personave që ishin në të vërtetë 2 çiftet.
Unë me të vërtetë doja të haja brune me të cilën isha, ajo ishte shumë e nxehtë, ajo kishte gjoks të madh dhe një prapanicë vërtet të bukur.
Problemi ishte që unë kisha turp të qij atje përpara shokut tim, për të zgjidhur problemin e lashë me macen e tij në shtrat dhe e çova zeshkanen time në banjën e dhomës, e cila ishte shumë e vogël, por ne mund të përshtateshim.
Unë tashmë kam hyrë në banjë duke kaluar çelësin dhe duke vendosur nimfën midis murit duke i dhënë asaj një puthje, duke i thithur qafën dhe shtrënguar gjinjtë e saj.
Puthja po bëhej më e shijshme derisa e ngrita për kofshë, kështu që kari im i fortë po i fërkonte pidhin, ne u puthëm ashtu derisa ajo më tha në vesh: “më qij”.
Kjo më dha një epsh gjigant, unë tashmë po hiqja rrobat e saj dhe timen gjithashtu, vazhdoja të puthesha, por ajo ishte shumë e keqe dhe tashmë po merrte karin tim dhe po e vendoste atë në pidhin e saj.
E hëngra në atë pozicion me të ngritur derisa u lodha, atëherë ajo ishte në të katër anët dhe seksi ishte shumë i egër, u futa fort, e shtrydhja dhe i përplasa bythën, ajo ankohej me të madhe dhe ne dëgjonim tjetrin duke ia dhënë mikut tim dhomë dhe ankesa gjithashtu.
Ishte e shijshme, e mora për flokët e saj dhe e vura derisa u afrova me sperma, kur erdhi ajo kohë i nxora karin nga pidhi dhe i hyra në gomar.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s