ମୁଁ ଦେଖେଇଲି ଏବଂ ଫ୍ୟାକ୍ ଶେଷ କରିଦେଲି |


ବେନାମୀ |
ଦୁଇମାସ ପୂର୍ବେ ମୁଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ଯାଇଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ funds ପାଣ୍ଠି ସହିତ | ଘୁଞ୍ଚିବାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସପ୍ତାହଗୁଡିକରେ ମୁଁ ମୋର ଜିନିଷ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏବଂ ଏହି ସହରରେ ଏହା ଏକ ନର୍କର ଉତ୍ତାପ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଏହାକୁ ସର୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରି କରିଥିଲି ଯାହା ମୋ ବଟ ବଡ ଏବଂ ଗୋଲାକାର ହୋଇଥିବାରୁ ଲୁଚି ନଥିଲା ଏବଂ ଟପ୍ସ ସହିତ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଯାହା କେବଳ ମୋ ସ୍ତନର କିଛି ଅଂଶକୁ ଆଚ୍ଛାଦନ କରିଥିଲା ​​| ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ବଡ ଅଟେ | ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଏହି ପୋଷାକ ସହିତ ଦର୍ପଣରେ ଦେଖିଲି, ମୋତେ ଏକ ଶସ୍ତା ସ୍ଲୁଟ୍ ଭଳି ଲାଗିଲା ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ଅନ୍ କଲା | ସମୟକୁ ଶୀଘ୍ର ଗତି କରିବାକୁ ମୁଁ ଏକ ଧ୍ୱନି ଲଗାଇଲି ଏବଂ ବହୁତ ନାଚିବାବେଳେ ମୁଁ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲି |
ମୁଁ ଶେଷରେ ମୋ ରୁମକୁ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ଚାଲିଗଲି ଏବଂ ପ୍ରାୟ ଚାରି ଦିନ କାମ କଲି | ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ମୁଁ ଏକ ଶବ୍ଦ ଦେଖିଲି ଏବଂ the ରକା ବାହାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ | ମୁଁ ଦେଖିଲି ଦୁଇ ବଡ ପୁଅ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ୱିଣ୍ଡୋରେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ କିନ୍ତୁ ଉପର ମହଲାରେ ଠିଆ ହୋଇଛି | ଦୁହେଁ ମୋତେ ମଇଳା ମୁହଁରେ ଚାହିଁଲେ, ପ୍ରାୟ ଆଖିରେ ମୋତେ ଖାଉଥିଲେ, ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ସେମାନେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମୋର ପରିଷ୍କାରତା ଦେଖୁଥିଲେ | ମୁଁ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ହସ ଦେଇ ରୁମ୍ ଛାଡି ଚାଲିଗଲି | ମୁଁ ମୋର ପୋଷାକ ବଦଳାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ଦର୍ଶକ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦେଖାଇବାକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ଘରର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣକୁ ଫେରିଥିଲି, ସବୁବେଳେ the ରକା ନିକଟରେ ଅତି ଉତ୍ତେଜକ ଭାବରେ ନାଚୁଥିଲି | ବାଳକମାନେ ସବୁବେଳେ ସେଠାରେ ରହି ଥଟ୍ଟା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ମୋତେ ଠେଲି ଦେବେ ଏବଂ ମୋତେ ସେମାନଙ୍କର ଚାକରାଣୀ କରିବେ ଏବଂ ମୋତେ ସେମାନଙ୍କ ଡିକ୍କୁ ଚୋବାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବେ | ମୁଁ ଯେତେ ତଳକୁ ଗଲି ସେମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ, ମୁଁ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ହେଲି | ବାଳକମାନେ w ୁଣ୍ଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଏବଂ ପିଉସରେ ରଖିବେ ଏବଂ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିବି | ମୁଁ ଏହି ଛୋଟ ଖେଳରେ ରହିଗଲି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ମୋ ରୁମ୍ ସଫା କରିବା ଶେଷ କରିନଥିଲି, ସେମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ଟିକିଏ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ କରେ | ଶେଷ ଦିନରେ, ମୁଁ window ରକା ଖୋଲା ସହିତ ପୋଷାକ ବଦଳାଇଲି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ମୋ ଭାଉଜକୁ ସବୁ ସ୍କ୍ରାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେଲି | ସେମାନେ ପାଗଳ ହୋଇ ହାତ ପରେ ହାତ ଛାଡିଦେଲେ |
ମୁଁ ଖେଳକୁ ଫେରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିନଥିଲି, ଯେହେତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ଛୁଟି ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ମୋତେ ମଜା କରିବାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ନ ପାଇ କାମକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିବ | ତେଣୁ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ windows ରକା ବନ୍ଦ କରି ରଖିଲି, ସେଗୁଡିକ ଭିତରକୁ ନଯିବା ପାଇଁ | ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ବିଲଡିଂରେ ପହଞ୍ଚିଲି, ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା, କାମରେ ଏକ କ୍ଲାନ୍ତ ଦିନ ପରେ, ମୁଁ ଲିଫ୍ଟ ହଲରେ ଥିବା ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ନିକଟକୁ ଦ ran ଡିଲି | ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ଜାଣି ନଥିଲି | ସେହି ଯୁବକମାନେ ମୋତେ କିଛି ଦିନ ଧରି ଦେଖୁଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ସେଠାରେ ଥିଲେ, ମୋ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଯେପରି ସେମାନେ କିଛି ଚାହୁଁଥିଲେ, ଏବଂ ମୋର ଧାରଣା ଥିଲା ଏହା କ’ଣ? ମୁଁ କୁମାରୀ ନଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ପାଗଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିସାରିଥିଲି, ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଏବଂ ଅଣପାରମ୍ପରିକ ସ୍ଥାନରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲି | ମୁଁ ଦେଖାଇବାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲି ଏବଂ ଦେଖିଲି ଯେ ପୁରୁଷମାନେ ମୋ ବିଷୟରେ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୋ ବିଲ୍ଡିଂରେ କାହାକୁ ପରିହାସ କରିବା ଏକ ଅନୁଭୂତି ଯାହା ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିଥିଲି ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଆଣି ଦେଇଥିଲା |
ହଁ, ମୁଁ ହାଏ କହିଲି ଏବଂ ଲିଫ୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କଲି | ଦୁହିଁଙ୍କର ଉଚ୍ଚତା ନିଜକୁ ପରିଚିତ କଲା – ଫେଲିପ୍ – ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ କାର୍ଲୋସ୍ | ସେ ପଚାରିଥିଲେ ମୁଁ ଜାଣେ ସେମାନେ କିଏ ଏବଂ ମୁଁ ବୁ to ି ନ ପାରିଲି | Felipe ଶୀଘ୍ର ସେ ମୋତେ Apartment ଉପରକୁ tidying ସମୟରେ ବେଶ୍ଯା ପରି ପିନ୍ଧାଇ ଏବଂ ସେ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ fuck ଚେଷ୍ଟା ଥିଲା େଯ ଦେଖି ଯେ କରିଥିେଲ evicting ଥିଲା। ମୁଁ ଏକ ଚେହେରା ତିଆରି କଲି “ତୁମେ ପାଗଳ, ମୋ ପୁଅ?” ଏବଂ ମୁଁ ପାହାଚ ଆଡକୁ ଗଲି | ମୁଁ କଦାପି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ପାହାଚ ଉପରକୁ ଯିବି ନାହିଁ, ମୁଁ ପଞ୍ଚମ ମହଲାରେ ରହିବା ପରେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଲିଫ୍ଟ ନେଇ ବାଳକମାନଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇ ପାରିବି | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମୋତେ ଧୋକା ଦେବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଅନୁସରଣ କଲେ | ଆମେ ଅଗ୍ନି ଦ୍ୱାର ଦେଇ ଯିବା ମାତ୍ରେ କାର୍ଲୋସ୍, ଯିଏ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଟି ଖୋଲି ନଥିଲେ, ମୋତେ ପଛରୁ ଧରି ନେଇଥିଲେ | ମୁଁ ଏକ ପାଟିକୁ ଧମକ ଦେଲି ଏବଂ ସେ ମୋ ପାଟିକୁ ଜୋରରେ ଆଚ୍ଛାଦନ କଲା, ମୋ କାନରେ ଫୁସ୍ଫୁସ୍ କରି କହିଲା ଯେ ମୁଁ ଯାହା ପାଇଁ ଆସିଛି ତାହା ନ ଦେଇ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବି ନାହିଁ | ଫେଲିପ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ହସିଲେ ଏବଂ ମୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାନନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ସ୍ଲାଉ ତାଙ୍କୁ ଯାହା ଚାହିଁଲା ତାହା ଦେଇ ନଥିଲା ସେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଗଲା | ମୁଁ କହିଲି ଏହା କାଜୁଆଲ୍ ଲାଗୁଛି, କିନ୍ତୁ କାର୍ଲୋସ୍ ମୋତେ ଯେପରି ଚିପିଲେ, ମୁଁ ଏହା ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି | କାର୍ଲୋସ୍ ମୋ ପାଟି ଛାଡି ମୋତେ ବୁଲାଇ କାନ୍ଥ ଆଡକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ | ମୋର ଜିନିଷ ଚଟାଣରେ ପଡିଗଲା ଏବଂ ଫେଲିପ ମୋ ବ୍ୟାଗ ନେଇ ଖୋଲିଲା | ମୁଁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଚାଲିଯିବାକୁ କହିଲି, ଏବଂ ମୋତେ କାର୍ଲୋସ ମୁହଁରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ, ଯିଏ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଚୋର ନୁହଁନ୍ତି। ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଚାହିଁଲେ ଏବଂ ଫେଲିପ ମୋତେ ମୋର ପୋଷାକ କା take ଼ିବାକୁ କହିଥିଲେ। ମୁଁ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ହୋଇ ଗଲି ନାହିଁ | ମୁଁ ଆହୁରି କଠିନ ଆଘାତ ପାଇଲି ଏବଂ ଏକ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷର ଧମକ ମୋତେ ସବୁକିଛି ନେଇଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲା | ପ୍ରଥମେ ବ୍ଲେଜର, ତା’ପରେ ସାର୍ଟ ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟ | ମୁଁ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ଏବଂ ବ୍ରା ଉପରେ ରଖିଲି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମୋର ଅନ୍ତ under ବସ୍ତ୍ରକୁ ସୂଚାଇ ଦେଲେ ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେଗୁଡିକୁ କା took ଼ିଦେଲି, ହିଲ୍ ସହିତ ରହିଲି | ମୋ ସ୍ତନ କଠିନ ନିପଲରେ ଭରପୂର ଥିଲା, ମୋ ଭାଉଜ ସବୁ ଛେଦନ କରାଯାଇଥିଲା, ବିନା ପଶମ ବିନା ଏବଂ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଲୋଭରେ ଓଦା | ସେମାନେ ଏହାକୁ ଉଠାଇ ହସିଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଲେ ଯେ ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଜଣେ ବ୍ୟଭିଚାରକାରୀ, ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ଓଦା ଥିଲି |

ଫେଲିପ୍ ମୋର ପୋଷାକ ସମେତ ମୋ ଜିନିଷ ସହିତ ସିଡ଼ି ଛାଡି ଚାଲିଗଲା, ଯେତେବେଳେ କାର୍ଲୋସ୍ ମୋ ଦେହ ଉପରେ ହାତ ଚଳାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୋ ସ୍ତନକୁ ଚିପି ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ଏବଂ ଲାଲ ହୋଇଯିବା ପରେ ହସିଲେ, ମୋ କାନରେ କହିଲା ମୁଁ ଜଣେ ଶସ୍ତା ବେଶ୍ୟା ଏବଂ ସେମାନେ ମୋତେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଏବଂ ମୁଁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଓଦା ହୋଇ ନିଜକୁ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ ଦେଉଛି | କିଛି ମିନିଟ୍ ପରେ ଫେଲିପ୍ ଫେରି ଆସି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ଗୋଡ ମ middle ିରେ ରଖିଦେଲା, ଯେତେବେଳେ ସେ ଦେଖିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ହାତ କିପରି ଓଦା ହୋଇଗଲା | ସେ ଏହାକୁ ମୋ ପାଟିରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଲେ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ତରଳ ପଦାର୍ଥର ଡ୍ରପ୍ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ମୋର ସମସ୍ତ ଆଙ୍ଗୁଠି ଚୋବାଇଲା | କାର୍ଲୋସ୍ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ମୋତେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାହାଚ ଉପରକୁ ପଠାଇଲେ | ମୁଁ ଉପରକୁ ଗଲି ଏବଂ ସେମାନେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ, ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଏବଂ ମୋ ସ୍ତନକୁ ପ୍ୟାଟ୍ କରି ମୋ ଗୋଡ ମ between ିରେ ହାତ ଚଲାଇ ମୋ ପିଉସୀ ଉପରେ ଦବାଇଲେ | ଆମେ ପ୍ରଥମ ମହଲାରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ଏବଂ ସେମାନେ ମୋତେ କବାଟ ଆଗରେ ଅଟକାଇ ଖୋଲିଲେ | ମୁଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଲୁଚି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲି ଯେ ଜଣେ ପଡ଼ୋଶୀ ମୋତେ ଦେଖି ପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଗାଳି ଦିଆଗଲା ଏବଂ ଠିଆ ହେଲା, ମୋ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ହାତ, ଯେପରି କାର୍ଲୋସ ମୋତେ କହିଥିଲେ | ସେମାନେ ପାହାଚ ଉପରେ ବସି କହିଥଲେ ଯେ କବାଟ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ବସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବେ | କିଛି ମିନିଟ୍ ବିତିଗଲା, କେହି ଆସିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ମୋତେ ଆଣ୍ଠୁରେ ରଖିଲେ | ଦୁହେଁ ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ କଠିନ ଥିଲେ, ଉଭୟ ବଡ ଏବଂ ମୋଟା ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଫେଲିପଙ୍କର ବହୁତ ବଡ ଥିଲା | କାର୍ଲୋସ ମୋତେ କେଶରେ ନେଇ ମୋ ଡିକକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଉଥିବାବେଳେ ଫେଲିପ ମୋ ହାତରେ ରଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏକ ହ୍ୟାଣ୍ଡବଜ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ଫେଲିପଙ୍କ ହାତ ମୋ ସ୍ତନ ସହିତ ଖେଳୁଛି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଡିକ ଉପରେ ମୋ ହାତକୁ ଘୁଞ୍ଚାଉଛି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କାର୍ଲୋସ ଟୋଡିନହୋଙ୍କ ଡିକକୁ ଚୋବାଇଲି, ଏହାକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଗଭୀର ଭାବରେ ରଖିଲି, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚୋବାଇଲି, ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଗତିବିଧିକୁ ଆସିଲା ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚାଲିଲା | ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୁଁ ଯେତେ ଅଧିକ ଚୁଚୁମିଲି ତାଙ୍କ ଡିକ୍ ଏବଂ ସେ ମୋ ପାଟିରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ସେ ପ୍ରାୟତ her ତାଙ୍କ କୁକୁରକୁ ବାନ୍ଧି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋତେ ଦୂରେଇ ଯିବା ପାଇଁ ଧରିଲେ, ମୁଁ ନିଶ୍ବାସ ନେଇପାରିଲି ନାହିଁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପାଟିର ପିଠିରେ ଏକ ଜିଜ୍ ଅନୁଭବ କଲି, ସେତେବେଳେ ଲାଲ ହୋଇଗଲା | ସେ ମୋତେ ଛାଡିଦେଲା ଏବଂ ମୁଁ ପବନରେ ଚୁଚୁମିଲି, ମୋ ପାଟିର କୋଣରୁ ଦ ran ଡ଼ିଗଲା ଏବଂ ମୋର ସୁସ୍ଥ ହେବାର ସମୟ ପୂର୍ବରୁ, ଫେଲିପଙ୍କ କୁକୁଡ଼ା ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା | ମୁଁ ଏହାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଶୋଷିଲି, କିନ୍ତୁ ସେହି କୁକୁରଟି ବହୁତ ବଡ ଥିଲା ଏବଂ ମୋ ପାଟିରେ ଖୁବ୍ ଫିଟ୍ ଥିଲା | ମୁଁ ତାଙ୍କ ବଲକୁ ଚୁଚୁମିଲି, ମୋ ଜିଭକୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କଲି, ସେହି ରାକ୍ଷସକୁ ଚାଟିଲି ଏବଂ ସେ ଆସିବା ପରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନେଇ ମୋତେ ପାଟି ଖୋଲିବାକୁ କହିଲେ ଏବଂ ମୋ ମୁହଁରେ ଥିବା ଡିକକୁ ମୋ ମୁହଁରେ ବିସ୍ତାର କରି ମୋତେ ଗିଳି ଦେଲା | ଯାହା ପାଟିରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା। ତା’ପରେ ସେ କାର୍ଲୋସ ପାଖରେ ଥିବା ପାହାଚରେ ବସି ମୋତେ ନିଜ ହାତରେ ସଫା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, ଯାହା ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲା |
ମୁଁ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ଆଉ ଏକ ପାହାଚ ଉପରକୁ ଗଲୁ, କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେମାନେ ମୋତେ ପାହାଚ ଉପରକୁ ଦ make ଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୋ ସ୍ତନ ବାଉନ୍ସ ହେଲା ଏବଂ ମୋ ତରଳ ପଦାର୍ଥ ମୋ ଗୋଡ ତଳକୁ ଖସିଗଲା | ସେମାନେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମହଲାରେ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ ସମାନ ରୀତିନୀତି କରାଯାଇଥିଲା, ଏଥର ମଧ୍ୟ କେହି ଆସିଲେ ନାହିଁ | ଫେଲିପ ମୋତେ ପାହାଚ ରେଲିଂରେ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ ରଖିବାକୁ କହିଲା ଏବଂ ମୁଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲି | କାର୍ଲୋସ ମୋତେ ପଛରୁ ଦବାଇ ମୋ ଦେହକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାବେଳେ ଫେଲିପ ତାଙ୍କ ଡିକକୁ ବାହାର କରି ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ହାତ ମାରିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ପୁଣି କଠିନ ହେଲେ ସେ ମୋ ପିଉସରେ ଗୁଳି ଚଳାଉଥିଲେ | ମୋତେ ଭଲ ତେଲ ଦିଆଯାଇଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଶୃଙ୍ଗାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବିଲି ମୁଁ ପ୍ରବେଶ କରିବି ନାହିଁ | ମୁଁ ଟିକିଏ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କଲି ଯାହା ମୋତେ ଜୋରରେ କ୍ରନ୍ଦନ କଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ହସିଲେ ଏବଂ ମୋତେ ବିଚ୍, ବିଚ୍ ବୋଲି ଡାକିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଫେଲିପ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଠେଲିଦେଲା ସେତେବେଳେ କୁକୁରଟି ସବୁଆଡେ ଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ପୁଣି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ କ୍ରନ୍ଦନ କଲି | କାର୍ଲୋସ୍ ମୋ ଦେହ ଉପରେ ହାତ ଦ ran ଡ଼ିଗଲେ, ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଏବଂ ମୋ ସ୍ତନକୁ ଚିପିଦେଲେ ଏବଂ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ତାଙ୍କ ଡିକ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ କଠିନ ହେଉଛି | ଫେଲିପ ମୋତେ ଜୋରରେ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ମୋତେ ଜୋରରେ କ୍ରନ୍ଦନ କରିବାକୁ ଏବଂ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଠିକ୍ ଫିଟ୍ କରିବାକୁ କହିଲା | ମୁଁ ଦୁ an ଖ କଲି ଏବଂ ହଲେଇଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ବସ୍ କରୁଥିବା ହେତୁ ନୁହେଁ, ବରଂ ମୁଁ ଏତେ ଲୋଭରେ ବିସ୍ଫୋରଣ କରୁଥିଲି ଏବଂ ଯଦିଓ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଫ୍ୟାକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଭଲପାଉଥିଲି, ମୋତେ ସେହି ମାଷ୍ଟର ଭାଙ୍ଗିବା ଦ୍ୱାରା ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି | କାର୍ଲୋସ୍ ମୋ କେଶକୁ ଧରି ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଟଗ୍ ଦେଲେ, ମୋ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି ମୋତେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ଯାହା ଆକ୍ରମଣ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଫେଲିପ ଆସିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ତଳକୁ ଚାଲିଯାଉଛି | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିକୁ ଓଲଟପାଲଟ କରିଦେଲେ ଏବଂ କାର୍ଲୋସ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପିଉସରେ ଥରେ ଅଟକି ଗଲେ, କିନ୍ତୁ ଫେଲିପ ଦ୍ୱାରା ଗଡ଼ିବା ପରେ କ problem ଣସି ଅସୁବିଧା ନଥିଲା | ମୁଁ ଫେଲିପଙ୍କ ସହିତ ସମାନ way ଙ୍ଗରେ ଘୁଞ୍ଚିଗଲି ଏବଂ କ୍ରନ୍ଦନ କଲି, ଆନନ୍ଦ ଅପେକ୍ଷା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକଠାରୁ ଅଧିକ | ମୁଁ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଗଲି, ମୋର ଗୋଡ ଦୁର୍ବଳ ଥିଲା ବିଶେଷତ the ସିଡ଼ିରେ ସମର୍ଥିତ ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ କେବଳ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥିଲି କାରଣ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲି | କାର୍ଲୋସ୍ ଆସି ମୋ ଗୋଡରୁ ଅଧିକ କମ ଦ ran ଡ଼ିଗଲେ | ଆମ ତିନିଜଣ କିଛି ନ କହି କିଛି ସମୟ ପାହାଚ ଉପରେ ବସି ଆମର ଶକ୍ତି ଫେରି ପାଇଲେ |

ସେମାନଙ୍କର ଏକ ସ୍ପାଇକ୍ ଥିଲା, ମୁଁ ଟିକିଏ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ମୋ ପାଦରେ ଥିଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଅନ୍ୟ ଚଟାଣକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ | ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ସାହ ବିନା ମୁଁ ଏହା କଲି, ମୁଁ ପଚାରିଲି ସେମାନେ ମୋ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗଧ ଉପରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲି ଏବଂ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସ୍ଲଟ୍ କ hun ଣସି ଶିକାର କରେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମୋ ଘରକୁ ଯିବେ, ହଁ, କିନ୍ତୁ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ଚାଲନ୍ତୁ | ମୁଁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କଲି ଯେ ଏହା ଏକ ମାରାଥନ୍ ହେବ ଏବଂ ସେହି ଅନୁଭୂତିର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ମୋ ପ୍ରାଣରୁ ଶକ୍ତି ଆଣିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲି | ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ସେମାନେ କବାଟ ଖୋଲିଲେ ନାହିଁ, ସେମାନେ ମୋତେ କେବଳ ୱାନ୍ କରିଦେଲେ | ସେମାନେ ବସିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ଆଣ୍ଠୁମାଡି କଲି। ଏହି ଚଟାଣରେ ଆମେ ବହୁତ ସମୟ ନେଇଥିଲୁ କାରଣ କ୍ଲବଗୁଡ଼ିକ ଠିଆ ହୋଇପାରିନଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରୁଥିଲା ସେତେବେଳେ ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା ଦିନର ଆବର୍ଜନାକୁ ପାହାଚ ତଳେ ରଖିବା ପାଇଁ ଦ୍ୱାର ଖୋଲି ଆମକୁ ସେହି ଅବସ୍ଥାରେ ଧରିଥିଲେ। ମୁଁ ପେଟ୍ରାଇଫ୍, ବାଇଗଣୀ, ମୁଁ ବୁଲି ପାରିଲି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କାର୍ଲୋସ୍ ଏବଂ ଫେଲିପ୍ ହସି ହସି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ କଲେ – ମାର୍କୋସ୍ – ସେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ | ମୁଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲି। ଆଉ ଗୋଟିଏ ମୁଁ ନେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ | ଏବଂ କ’ଣ ଏକ ଧାରଣା ଯେ, ପ୍ରାୟତ ,, ବାସିନ୍ଦା ପୋଲିସକୁ ଡାକିବେ ଏବଂ ଆମକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଆବିଷ୍କାର ପାଇଁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ଭଲ ପାଇବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ କ’ଣ ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ। ଫେଲିପ ହସି କହିଲେ ଯେ ଏକମାତ୍ର ସର୍ତ୍ତ ହେଉଛି ସେ ଯେତିକି ଚାହିଁବେ ମୋତେ ଫ୍ୟାକ୍ସ କରିବା। ମାର୍କୋସ୍ ଘରର କବାଟ ବାଡେଇଲା ଏବଂ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୋ ଦେହ ଉପରେ ହାତ ଦେଲା | ସେ ମୋତେ କେଶରେ ଧରି ପାଟିରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲା। କାର୍ଲୋସ୍ ଠିଆ ହେଲେ ଏବଂ ଆମେ ଅନ୍ୟ ଏକ ମହଲା ଉପରକୁ ଗଲୁ, ସେ ଏବଂ ଫେଲିପ୍ ଆଗକୁ ଗଲେ ଯେତେବେଳେ ମାର୍କୋସ୍ ମୋତେ ଧରି ମୋ ଦେହ ଉପରେ ହାତ ବୁଲାଇଲେ |
ଆମେ ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ଏବଂ ଫେଲିପ୍ କବାଟ ଖୋଲି ମୋତେ ମାର୍କୋସଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଲିଫ୍ଟ ହଲ୍ ଭିତରକୁ ଠେଲିଦେଲା, ଯିଏ ମୋତେ ସେଠାରେ ହସୁଥିଲା ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ମୋତେ ଉତ୍ସାହିତ, ପ୍ରକାଶ କଲା | ତା’ପରେ ସେ ମୋତେ ପୁନର୍ବାର ପଠାଇ ମାର୍କୋସ କଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ | ସେ ବସିଗଲେ, ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଉଚ୍ଚରେ ଆଣ୍ଠୁରେ ରଖିଲେ, ବାଡିଟି ବାହାର କରି ମୋତେ ଚୁଚୁମିଲେ | ଅନ୍ୟ ଦୁଇଟି ତୁଳନାରେ ତାଙ୍କ ଡିକ୍ ବହୁତ ସ୍ୱାଭାବିକ ଥିଲା | ମୁଁ ଚୁଚୁମିଲି, ମୋ ପାଟିରେ ସବୁକିଛି ଭର୍ତ୍ତି କଲି, ବଲ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାଟିଲି, ଯେତେବେଳେ କାର୍ଲୋସ ଏବଂ ଫେଲିପ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାରେ ଲାଗିଲେ, ପ୍ରତିଯୋଗୀତା କରି ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା ଯାହା ତାଙ୍କୁ ହସାଇଲା ଏବଂ ହସିଲା | ତା’ପରେ ସେମାନେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉପରେ ଛେପ ପକାଇଲେ ଏବଂ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ସହିତ ଖେଳିଲେ, ଏହାକୁ ଘେରି ରହିଲେ ଏବଂ ଏକ ଆଙ୍ଗୁଳି ଟାଣିଲେ, ତା’ପରେ ଦୁଇ ଏବଂ ତିନିଟି ମୋତେ ହାତରେ ଗଡ଼େଇଲେ | ମୁଁ ଭୁଲିଯାଉଥିଲି ଯେ ମାର୍କୋସଙ୍କ କୁକୁଡ଼ା ମୋ ପାଟିରେ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋ କେଶ ନେଇ ମୋତେ ଗଭୀରକୁ ଠେଲିଦେଲା | କୁକୁଡା ଏତେ ଗଭୀର ହୋଇଗଲା ଯେ ମୁଁ ଚାପି ହୋଇ କାଶିବାକୁ ଲାଗିଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ପୁରା କୁକୁରକୁ ସେ ଭିତରକୁ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖିଲେ | ତା’ପରେ ସେ ମୋ ହାତରେ ମୁହଁ ବନ୍ଦ କରି ମୋତେ ଗିଳି ଦେଲା |
ଆମେ ଆଉ ଏକ ମହଲା ଉପରକୁ ଗଲୁ ଏବଂ ଫେଲିପ ମୋ ପକେଟରୁ ମୋ ଘରର ଚାବି ନେଇ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦେଲେ | ସେ ଏବଂ କାର୍ଲୋସ ସିଧା ମୋ ରୁମକୁ ଯାଇ ନିଜକୁ ଖଟ ଉପରେ ପକାଇ ମାର୍କୋସଙ୍କୁ ପାଟି କରି ମୋ ସହ ମଜା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ବିଶ୍ରାମ କରିବେ | ମାର୍କୋସ୍ ମୋତେ ବିଛଣାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ, ତାଙ୍କ ପୋଷାକ କା took ି ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଲେ | ସେ ମୋ ସ୍ତନକୁ ଚାଟିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତନ ଉପରେ ସ୍ତନ ନେଇଗଲେ, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଳକୁ ଗଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଅନୁଭବ କଲା ଯେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡୁଛି, ସେ ଅଟକି ଗଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଗାଧୋଇବାକୁ କହିଥିଲେ | ଏହା ମୋ ଜୀବନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସ୍ନାନ ଥିଲା, ମୁଁ ଅପରିଷ୍କାର ଏବଂ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ଖୁସିର ଏକ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ଦେଇଥିଲା | ମୁଁ ପୁନର୍ବାର ବାସଭବନକୁ ଗଲି ଏବଂ ସେ ମୋତେ ଏକ କଠିନ କୁକୁର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ମୁଁ ବିଛଣାରେ ଶୋଇ ପଡିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡିକ୍କୁ ଗଭୀର ଭାବରେ ରଖିବା ପାଇଁ ମୋର ଗୋଡ ବିସ୍ତାର କଲି, ମୁଁ ପୁଣି ଓଦା ହେଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ଉତ୍ସାହକୁ ଲୁଚାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଦେଲି, କ୍ରନ୍ଦନ କଲି, ଗଡ଼ିଗଲି ଏବଂ ଏପରିକି ଆସିଲି | ସେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଲେ, ସେ ପଛକୁ ଯାଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲେ | ମୁଁ ଆଉ ଏକ ଗାଧୋଇବାକୁ ଗଲି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଭୟଭୀତ ହେଲି | ମୁଁ ବିଲ୍ଡିଂରେ ପହଞ୍ଚି ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ତିନି ଘଣ୍ଟା ହୋଇଗଲା, ତିନି ଘଣ୍ଟା ବହୁତ ଯ sex ନ ସମ୍ପର୍କ, ଲୋଭ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ |

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s