Thithja e kalit


Gabsss
Përshëndetje Përshëndetje. Sot erdha t’ju tregoj për aventurën time më të madhe që pata në moshën 15 vjeç dhe që dua ta përsëris deri më sot.
Sidoqoftë, unë quhem Juliana (natyrisht fiktive); Unë jam një zeshkane me flokë të gjatë, me gjoks jo shumë të madh, por që tërheq vëmendjen dhe një gomar të edukuar mirë. Unë kam qenë e tillë që kur isha 14 vjeç.
Një nga miqtë e babait tim ka një fermë në një vend të izoluar në MS dhe ai gjithmonë shkon atje për të ndihmuar të kujdeset për kafshët dhe plantacionet. Në moshën 15 vjeç, nuk kisha qenë kurrë në një fermë dhe ndërsa më ftuan, pranova menjëherë. Isha unë, babai im, nëna ime dhe pronari i fermës.
Ne arritëm atje në fund të një të enjte dhe do të qëndronim deri të Dielën. Kur mbërritëm, vetëm hëngrëm, bëmë dush dhe fjetëm, sepse ishim të lodhur.
Të Premten, ne shkuam për t’u kujdesur për kafshët. Ai më prezantoi të gjithë dhe ishte shumë interesante, pasi nuk kisha parë kurrë lopë, qe, pula dhe kuaj kaq afër. Dhe gjithmonë kam pasur një gjë në lidhje me kafshët: sado i zemëruar të jetë ai, thjesht i prek pak dhe ata qetësohen.
Duke parë këtë, pronari na çoi në një stallë, e cila kishte një kalë që nuk linte askënd të afrohej. Ai ishte i madh, i murrmë me njolla të bardha dhe ishte i mbërthyer sepse ishte shumë i zemëruar. Ishte koha për ta vaksinuar dhe larë atë; kështu që pronari më dha një kovë me ujë, një lloj shampoje dhe një sfungjer dhe më tha:
-Shiko nëse qëndron i qetë, dhe bëj një dush të mirë. Pas gjysmë ore do të kthehemi.
Dhe unë qëndrova atje, vetëm me atë përbindësh që do të më vriste me një goditje. Por ngadalë pashë që ai nuk interesohej shumë për mua, kështu që unë e qetësova dhe i dhashë një banjë. Unë pashë që ai ishte i lumtur që ishte i pastër, me mua ai ishte shumë i lumtur (madje edhe shumë).
Kur po mbaroja, pashë që kari i tij ishte shumë i vështirë, dhe ishte gjigant, duhet të ketë qenë një 40 cm i mirë. Unë tashmë e kisha thithur ish-të dashurin tim në atë kohë, por nuk kisha parë kurrë një karin kaq të madh, dhe për disa arsye duke parë atë anëtar të fortë më bëri shumë të lagur. Edhe me frikë, kisha nevojë ta përjetoja.
Me gjithë zemër, e vura veten nën të dhe fillova të tundoj atë shkop që mezi më rrinte në dorë. Disi ai karin e madh u bë edhe më i madh në dorën time, dhe unë ndjeva pidhin tim në zjarr. Arsyeja më tha ta lësh, por epshi më bëri ta kap atë karin e madh. Fillova të thith shumë dhe pashë që kafsha i pëlqente, sepse lëvizte përpara sikur të donte të merrte më shumë. Fatkeqësisht prindërit e mi dhe pronari arritën dhe unë u detyrova të ndalem, duke u maskuar pak dhe e lashë kalin me një shkop të fortë.
Të nesërmen ndërsa ata shkuan të kujdeseshin për kopshtin e perimeve, unë shpëtova dhe shkova përsëri për të parë kalin. Sapo më pa ishte shumë e vështirë; Unë qëndrova nën të dhe fillova të thith. Nuk kaloi shumë, gjeli i madh pulsoi dhe lëshoi ​​shumë sperma në gojën time. Dhe meqë ishte e shijshme, unë gëlltita sa më shumë që munda, pastrova atë që ra në dysheme, bëra disa goditje të fundit në kal dhe u largova.
Pronari tha që pasi më pa mua, ai ishte shumë më i qetë, në ditët e sotme ata madje mund të hipin me të.
Fatkeqësisht, nuk u ktheva më kurrë në atë fermë. Por deri më sot ëndërroj ditën që do të kthehem dhe përveç thithjes, do ta fus atë përbindësh në pidh (dhe pse jo edhe në bythë).

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s